• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Нове будівництво модульного укриття заводського виготовлення до 50 осіб з гідроізоляцією та встановленням допоміжних модулей заводського виготовлення в гімназії №15 за адресою: вул. Паланкова, 33, м. Новомосковськ Дніпропетровської області.» Коригування

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

2 062 212.83 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
02
хв
34
сек
Гарантія - 10 311.06 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 038d67a8c15b4225bc9d71c9a2d28b52
Внутрішній номер закупівлі: 30272921
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-014200-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Савран Андрій 380971019396 savran0971019396@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 062 212.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 20:57 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 20:57 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 20:57 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 062 212.83 «Нове будівництво модульного укриття заводського виготовлення до 50 осіб з гідроізоляцією та встановленням допоміжних модулей заводського виготовлення в гімназії №15 за адресою: вул. Паланкова, 33, м. Новомосковськ Дніпропетровської області.» Коригування