-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ваги- ID: UA-2026-08-31-012596-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245843
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 19:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
квасоля, родзинки, горошок с/м, ягоди с/м- ID: UA-2026-08-31-012598-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245842
Заклад дошкільної освіти № 5 ( ясла-садок) Ічнянської міської ради ЄДРПОУ: 26382401ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15420000-8 « Рафінована олія та жири»- ID: UA-2026-08-31-012595-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245840
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012594-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245839
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалістів: участь у семінарі "Конгрес для бухгалт...×-
Послуги з професійної підготовки спеціалістів: участь у семінарі "Конгрес для бухгалтерів бюджетних установ" (код ДК 021:2015:80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів)
- ID: UA-2026-08-31-012588-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245837
Відділ освіти, молоді та спорту Зноб-Новгородської селищної ради ЄДРПОУ: 41148056ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-08-31-012593-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245836
КЗ Копилівський ліцей Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 20610746ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу Відокремленого структурного...×-
Система резервного електроживлення будівлі навчального корпусу Відокремленого структурного підрозділу «Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за адресою: м. Полтава, вул. Грушевського, 2-А, із використанням систем накопичення електроенергії, гібридного інвертора, електрощитового обладнання з послугами монтажу, пусконалагодження, введення в експлуатацію та підключення існуючого генератора ALMARAA 125
- ID: UA-2026-08-31-012590-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245835
ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стільці для вчителя ( Код ДК021:2015- 39110000-6 -Сидіння, стільці та супутні вироби і час...×-
Стільці для вчителя ( Код ДК021:2015- 39110000-6 -Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2026-08-31-012584-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245831
Школа І-ІІІ ступенів № 213 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598765ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Вінницька область)- ID: UA-2026-08-31-012582-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245830
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана- ID: UA-2026-08-31-012581-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245829
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-012578-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245828
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафінована олія- ID: UA-2026-08-31-012579-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245827
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012577-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245826
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-012580-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245825
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ВЕСЛУВАННЯ ІМЕНІ ЮЛІЇ РЯБЧИНСЬКОЇ" ЄДРПОУ: 24898247ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Ремонт (реставраційний) покрівлі та перекриття адміністративної будівлі «А» комплексу буд...×-
«Ремонт (реставраційний) покрівлі та перекриття адміністративної будівлі «А» комплексу будівель за адресою: вул. Велика Перспективна, 33, м. Кропивницький»
- ID: UA-2026-08-31-012575-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245824
ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОДА ЄДРПОУ: 02228747ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -