-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення дистанційного інформаційно-тематичного семінару на тему: «Методи про...×-
Послуги з проведення дистанційного інформаційно-тематичного семінару на тему: «Методи проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-01-011471-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258272
ДК 021:2015: 80560000-7 Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомогиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажні автомобілі спеціалізовані (з гідробортом)- ID: UA-2026-09-01-011470-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258271
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування учнів Верхньомайданської гімназії...×-
ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування учнів Верхньомайданської гімназії Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області
- ID: UA-2026-09-01-011468-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258270
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-01-011465-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258269
ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 13 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431307ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрібний медичний інвентар за кодом ДК 021:2015:33140000-3 Медичні матеріали- ID: UA-2026-09-01-011467-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258267
БОБРИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41879071ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Білизна натільна (сорочка та кальсони демісезонні)- ID: UA-2026-09-01-011464-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258266
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3044 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803709ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цибуля, Морква, Буряк столовий, Помидор свіжий, Огірок свіжий, Кабочок свіжий, Лимон, Бана...×-
Цибуля, Морква, Буряк столовий, Помидор свіжий, Огірок свіжий, Кабочок свіжий, Лимон, Банан, Апельсин, Яблуко, Капуста свіжа
- ID: UA-2026-09-01-011463-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258265
Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Василівської сільської ради Болградського району Одеської області ЄДРПОУ: 45042480ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування (ТО-1000) телескопічного навантажувача Manitou MT-X 735 95P ST3A S...×-
Технічне обслуговування (ТО-1000) телескопічного навантажувача Manitou MT-X 735 95P ST3A S1
- ID: UA-2026-09-01-011462-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258264
Військова частина 2193 ЄДРПОУ: 14321819ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-09-01-011459-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258263
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Навіс тіньовий з підлогою та лавками з урахуванням витрат на доставку та встановлення- ID: UA-2026-09-01-011458-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258262
Заклад дошкільної освіти ( ясла-садок ) комбінованого типу № 56 "ПАРОСТОК НАДІЇ" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 45264204ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33690000-3 Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-01-011461-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258261
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОРОСТЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01992050ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 18:48)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з заміни деталей та наладки обладнання воріт автоматичних, розташованих за адресою...×-
Послуга з заміни деталей та наладки обладнання воріт автоматичних, розташованих за адресою: площа Шевченка, буд. 7, м. Дніпро
- ID: UA-2026-09-01-011455-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258260
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом та здійснення господарської діяльності, підготовки до проведення опалювального сезону, ремонт теплових та водопровідних мереж, придбання миючих та дезинфікуючих засобів, офісних меблів, меблів та кухонного приладдя для харчування дітей (Сіль таблетована для фільтра знезалізнення (1мішок))
- ID: UA-2026-09-01-011456-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258259
ДК 021:2015: 14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
меблі- ID: UA-2026-09-01-011457-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258258
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НАШ ДІМ БЕРЕЗНЯКИ" ЄДРПОУ: 38730076ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Горошок зелений заморожений; Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмі...×-
Горошок зелений заморожений; Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній; Паста томатна 25%, сорт вищий, ДСТУ 5081, банка скляна; Суміш фруктово-ягідна, заморожена; Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509; Томати червоні солені, сорт перший, ДСТУ 8002
- ID: UA-2026-09-01-011453-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258257
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-