-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент ПЦ ІІ/А-В-500Р-Н (CEM II/A-LL 42.5 R) 25кг IFCEM- ID: UA-2026-09-02-014009-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272734
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39309315ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонери та чорнило для принтерів Canon- ID: UA-2026-09-02-014008-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272731
Військова частина А0799 ЄДРПОУ: 08228777ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту гідравлічних насосів та гідравлічних двигунів колійних машин- ID: UA-2026-09-02-014005-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272730
ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкція металопластикова вхідної групи 3800х5300 мм, 2 двері одностулкові з фрамугою т...×-
Конструкція металопластикова вхідної групи 3800х5300 мм, 2 двері одностулкові з фрамугою та глухими секціями, біла, код ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби
- ID: UA-2026-09-02-014003-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272728
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крона- ID: UA-2026-09-02-014002-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272727
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг: утримання об’єктів дорожнього сервісу...×-
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг: утримання об’єктів дорожнього сервісу (зупинок громадського транспорту та модульних захисних споруд) в належному експлуатаційному стані
- ID: UA-2026-09-02-014001-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272726
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23357437ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
навчання осіб керівного складу суб’єктів господарювання з питань цивільного захисту- ID: UA-2026-09-02-013998-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272725
Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Привільненської сільської ради Баштанського району Миколаївської області ЄДРПОУ: 44004706ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, 1 кг згідно коду ДК 021:2015 – 15540000-5 – Сирні пр...×-
Сир твердий 50%, ДСТУ 6003/ДСТУ 4421, 1 кг згідно коду ДК 021:2015 – 15540000-5 – Сирні продукти
- ID: UA-2026-09-02-013999-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272724
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Равлики- ID: UA-2026-09-02-014000-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272723
ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015:03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (яйця)- ID: UA-2026-09-02-013995-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272721
Комунальний заклад "Ладанський ліцей" Ладанської селищної ради Прилуцького району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26033925ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для ремонту електромереж- ID: UA-2026-09-02-013996-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272720
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут" ЄДРПОУ: 14312223ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло (згідно ДК 021:2015 код 15530000-2).- ID: UA-2026-09-02-013994-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272719
КАРПИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25319145ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-02-013993-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272718
Міністерство освіти і науки України ЄДРПОУ: 38621185ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-02-013991-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272717
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25077736ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44920000-5 Вапняк, гіпс і крейда- ID: UA-2026-09-02-013992-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272716
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРВОНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ " ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ ЄДРПОУ: 45644614ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -