-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг: утримання об’єктів дорожнього сервісу (зупинок громадського транспорту та модульних захисних споруд) в належному експлуатаційному стані
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014001-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 01:00)
5 154 125.64
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
03
год
03
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f8fb46b71a4c4ec9889d11a76fb4798e
Внутрішній номер закупівлі:
30272726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014001-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23357437
-
Адреса:
49003, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця 128-ї Бригади Тероборони (Курчатова), будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Лавров +380635351245 ol.kptim@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 154 125.64 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 19:50 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 19:50 - 18.09.2026 01:00
Період оскарження:
02.09.2026 19:50 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 154 125.64 Послуги з експлуатаційного утримання вулиць і доріг: утримання об’єктів дорожнього сервісу (зупинок громадського транспорту та модульних захисних споруд) в належному експлуатаційному стані