-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонери та чорнило для принтерів Canon
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014008-a
Завершена
17 988.18
UAH з ПДВ
Номер:
f3f5f727cf3d4ac58c38a3cfd65bff40
Внутрішній номер закупівлі:
30272731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014008-a
Замовник:
Військова частина А0799
×
-
Код ЄДРПОУ:
08228777
-
Адреса:
03049, Україна, м. Київ, Київ, вул. Ю.Фучика 5а
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Шевчук Ігор Павлович +380672199925 i.shevchuk@ps.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Увага! Дана закупівля здійснюється на підставі абзацу 1 пункту 11 Особливостей, затверджених постановою КМУ № 1178 (вартість предмета закупівлі менше 100 тис. грн). Вибір підпункту 4 пункту 13 в електронній системі здійснено виключно як технічна дія через відсутність у випадаючому списку майданчика технічної опції "Закупівля до 100 тис. грн" або "Інше"
Очікувана вартість:
17 988.18 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тонер Canon C-EXV54 IRC3025i
Кількість
1 штука
Період постачання
07.09.2026 - 30.09.2026
Тонер Canon C-EXV54 IRC3025i Cyan
Кількість
1 штука
Період постачання
07.09.2026 - 30.09.2026
Тонер Canon C-EXV54 IRC3025i Magenta
Кількість
1 штука
Період постачання
07.09.2026 - 30.09.2026
Тонер Canon C-EXV54 IRC3025i Yellow
Кількість
1 штука
Період постачання
07.09.2026 - 30.09.2026
Чорнило Canon GI-41 PIXMA Black
Кількість
2 штука
Період постачання
07.09.2026 - 30.09.2026
Чорнило Canon GI-41 PIXMA Yellow
Кількість
1 штука
Період постачання
07.09.2026 - 30.09.2026
Чорнило Canon GI-41 PIXMA Magenta
Кількість
1 штука
Період постачання
07.09.2026 - 30.09.2026
Чорнило Canon GI-41 PIXMA Cyan
Кількість
1 штука
Період постачання
07.09.2026 - 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПАРСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35893554
-
Контактна особа:
Кириленко Сергій Михайлович +380442246033
-
Адреса:
01054, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 33, корп. Б
Ціна пропозиції
17 988.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 19:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
84e523f63ed542ac94988357fc1275a5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-014008-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ПАРСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35893554
-
Адреса:
01054, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 33, корп. Б
Номер договору:
50
Сума договору:
17 988.18 UAH з ПДВ
Сума договору:
14 990.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Тонер Canon C-EXV54 IRC3025i: 2 896.20000 UAH без ПДВ
Тонер Canon C-EXV54 IRC3025i Cyan: 4 204.26000 UAH без ПДВ
Тонер Canon C-EXV54 IRC3025i Magenta: 4 223.40000 UAH без ПДВ
Тонер Canon C-EXV54 IRC3025i Yellow: 4 114.50000 UAH без ПДВ
Чорнило Canon GI-41 PIXMA Black: 621.78000 UAH без ПДВ
Чорнило Canon GI-41 PIXMA Yellow: 437.58000 UAH без ПДВ
Чорнило Canon GI-41 PIXMA Magenta: 431.52000 UAH без ПДВ
Чорнило Canon GI-41 PIXMA Cyan: 437.16000 UAH без ПДВ
Тонер Canon C-EXV54 IRC3025i Cyan: 4 204.26000 UAH без ПДВ
Тонер Canon C-EXV54 IRC3025i Magenta: 4 223.40000 UAH без ПДВ
Тонер Canon C-EXV54 IRC3025i Yellow: 4 114.50000 UAH без ПДВ
Чорнило Canon GI-41 PIXMA Black: 621.78000 UAH без ПДВ
Чорнило Canon GI-41 PIXMA Yellow: 437.58000 UAH без ПДВ
Чорнило Canon GI-41 PIXMA Magenta: 431.52000 UAH без ПДВ
Чорнило Canon GI-41 PIXMA Cyan: 437.16000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
01.09.2026 00:00
Статус:
Підписаний