-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з встановлення додаткових камер відеоспостереження- ID: UA-2026-09-02-011063-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269836
Оброшинська сільська рада ЄДРПОУ: 04369587ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Налаштування інтернет мережі- ID: UA-2026-09-02-011060-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269835
Бориславська дитяча школа мистецтв ЄДРПОУ: 23971189ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
світильники- ID: UA-2026-09-02-011100-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269833
Відділ освіти Іванківської селищної ради ЄДРПОУ: 44031188ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71240000-2 - Архітектурні, інженерні та планувальні послуги- ID: UA-2026-09-02-011072-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269830
Староостропільська сільська рада ЄДРПОУ: 04405461ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода негазована- ID: UA-2026-09-02-011062-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269829
Управління соціальної політики, сім’ї, єдності України та ветеранської підтримки виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 25961769ДК 021:2015: 15980000-1 Безалкогольні напоїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень згідно ДК 021:2015 код 24110000-8 Промислові гази- ID: UA-2026-09-02-011053-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269828
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Шепетівське надлісництво- ID: UA-2026-09-02-011058-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269827
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування системи відеоспостереження та охоронної сигналізації на об'єк...×-
Технічне обслуговування системи відеоспостереження та охоронної сигналізації на об'єктах, що розташовані на територіях: с. Руська Поляна та с. Дубіївка
- ID: UA-2026-09-02-011017-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269826
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РУСЬКОПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04410918ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування обладнання (джерел резервного живлення (генератори)) в...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання (джерел резервного живлення (генератори)) в закладах загальної середньої освіти Саксаганського району
- ID: UA-2026-09-02-011045-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269825
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 02124781ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа вівсяна, плющена, ґатунок вищий, ДСТУ 7698:2015 (Київська область)- ID: UA-2026-09-02-011051-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269824
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №1 (крупний) (Київська область)- ID: UA-2026-09-02-011040-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269823
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та суп...×-
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби згідно специфікації (Додаток 1 до Договору) (далі "товар")
- ID: UA-2026-09-02-011043-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269822
Комунальне підприємство "Дашівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини" Дашівської селищної ради ЄДРПОУ: 41830570ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова рафінована- ID: UA-2026-09-02-011056-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269820
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ПУГАЧІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03188441ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ринка- ID: UA-2026-09-02-011057-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269819
Великомежиріцька сільська рада ЄДРПОУ: 04385971ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-02-011047-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269818
Комунальний заклад "Тульчинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою"Вінницької обласної ради ЄДРПОУ: 21723398ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -