• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування обладнання (джерел резервного живлення (генератори)) в закладах загальної середньої освіти Саксаганського району

Місцезнаходження замовника - 50071, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, будинок 32. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється у відповідності до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

438 416.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
21
хв
19
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: fba40120a3e645f0b5da0d5956eafcab
Внутрішній номер закупівлі: 30269825
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-011045-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
Контактна особа: Осипенко Олександра Сергіївна 0978942189 tender-vo@outlook.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 438 416.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 15:55 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 15:55 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 15:55 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 12:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴438 416.67 Послуги з технічного обслуговування обладнання (джерел резервного живлення (генератори)) в закладах загальної середньої освіти Саксаганського району