-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір туалетний, рушники, серветки- ID: UA-2026-08-31-004211-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237513
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108871ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка кошторисної документації: "Благоустрій території для облаштування Алеї Слави...×-
Розробка кошторисної документації: "Благоустрій території для облаштування Алеї Слави для вшнування пам'яті загиблих Захисників і Захисниць України в селі Космач Косівського району Івано-Франківської області(капітальний ремонт)"
- ID: UA-2026-08-31-004212-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237506
КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41064139ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Основні органічні хімічні речовини- ID: UA-2026-08-31-004210-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237504
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональний комп'ютер- ID: UA-2026-08-31-004200-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237503
ЛІТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ - ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ № 2 ЛІТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25497740ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 37 днів (до 08.10.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літератур...×-
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (артиста оркестру)
- ID: UA-2026-08-31-004213-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237502
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ" ЄДРПОУ: 05492734ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-08-31-004197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237501
ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія- ID: UA-2026-08-31-004202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237500
КУШНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЕРЕЦЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22100096ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 -45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи. «Капітальний ремонт адмініс...×-
ДК 021:2015 -45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи. «Капітальний ремонт адміністративної будівлі Ізмаїльського районного відділу поліції та ізолятора тимчасового тримання № 9 ГУНП в Одеській області за адресою: Одеська область, м. Ізмаїл, (коригування)»
- ID: UA-2026-08-31-004199-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237499
Головне управління Національної поліції в Одеській області ЄДРПОУ: 40108740ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18410000-6 — Спеціальний одяг (купальник, трико)- ID: UA-2026-08-31-004201-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237498
ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля, код ДК 021:2015 – 03210000-6 – Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-08-31-004206-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237497
Відокремлений структурний підрозділ «Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» ЄДРПОУ: 02549121ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт в котельні (заміна насоса ) Національного університету "Львівська По...×-
«Поточний ремонт в котельні (заміна насоса ) Національного університету "Львівська Політехніка" в корпусі №23а на вул. Колеси, 4 у м. Львові.»
- ID: UA-2026-08-31-004203-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237495
Національний університет "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-004193-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237494
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІДРОДЖЕННЯ" СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42134547ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-08-31-004189-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237491
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40379396ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструктивний елемент пасивного протипожежного захисту (короби, завіси наварні, замки)- ID: UA-2026-08-31-004204-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237489
КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №24 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24830522ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі страхування майна нежитлового приміщення за адресою: м. Біляївка, вул. Харківсь...×-
Послуги зі страхування майна нежитлового приміщення за адресою: м. Біляївка, вул. Харківська, 30-Б Біляївська амбулаторія ЗПСМ (3 поверх будівлі поліклініки (літера Б)
- ID: UA-2026-08-31-004196-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237486
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО УСАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "УСАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38617509ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -