-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-002347-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235643
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40379396ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Снєжка 10л Ультра, Емаль 0,9 кг біла, грунт-еиаль 3 в 1 2,8 кг, емаль 0,9 кг голуба- ID: UA-2026-08-31-002342-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235641
Комунальне підприємство "Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради" ЄДРПОУ: 01982896ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Редуктор- ID: UA-2026-08-31-002334-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235640
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3014 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 37760707ДК 021:2015: 42140000-2 Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
скакалка- ID: UA-2026-08-31-002348-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235638
Відокремлений структурний підрозділ "Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету" ЄДРПОУ: 26415046ДК 021:2015: 37441500-6 СкакалкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папка файл А4- ID: UA-2026-08-31-002340-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235635
Офіс охорони культурної спадщини Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26256659ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежні двері- ID: UA-2026-08-31-002324-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235634
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38598371ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові рушники для рук. Код ДК 021:2015 - 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, р...×-
Паперові рушники для рук. Код ДК 021:2015 - 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
- ID: UA-2026-08-31-002336-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235633
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий молодий, з обрізаною зеленню, першого товарного сорту; Цибуля ріпчаста свіж...×-
Буряк столовий молодий, з обрізаною зеленню, першого товарного сорту; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133; Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту; Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, від 3 см, ДСТУ 3246; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту; Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сорту
- ID: UA-2026-08-31-002321-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235632
Комунальний заклад "Хмільницький ліцей №4 Хмільницької міської ради" ЄДРПОУ: 25498099ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-002339-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235630
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для опалення (ДК 021...×-
Послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для опалення (ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)
- ID: UA-2026-08-31-002322-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235629
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник 1-ф- ID: UA-2026-08-31-002331-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235626
Відділ освіти виконавчого комітету Самбірськоі міськоі ради ЄДРПОУ: 33465030ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015: 72710000-0 — Послуги у сфері локальних мереж (послуги з діагностики ме...×-
Код за ДК 021:2015: 72710000-0 — Послуги у сфері локальних мереж (послуги з діагностики мережі)
- ID: UA-2026-08-31-002329-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235625
ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Миколи Амосова (окремими ділянками) м. Шпола З...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Миколи Амосова (окремими ділянками) м. Шпола Звенигородського району Черкаської області
- ID: UA-2026-08-31-002330-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235622
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 38345352ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-08-31-002327-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235621
Гребінківський академічний ліцей Полтавської області ЄДРПОУ: 23548410ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Батареї для БпЛА- ID: UA-2026-08-31-002323-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235619
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3027 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803649ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-