• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Запасні частини до транспортних засобів

Завершена

0.00 без ПДВ
Номер: f937af57354d43cebb54ad9683a018f6
Внутрішній номер закупівлі: 30235630
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002339-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проволока для зварювання 0,8 мм
Код ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Кількість 1 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Проволока для зварювання 1,0 мм
Код ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Кількість 1 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Електроди Д-3мм (2,5кг)
Код ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Кількість 1 пакунок
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 1 080.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:59
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 22ad88e287d141e5b77e4ac6f1bc5ee6
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-002339-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 2/22/5/2/1-83
Сума договору: 1 080.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Проволока для зварювання 0,8 мм: 245.00000 UAH без ПДВ
Проволока для зварювання 1,0 мм: 240.00000 UAH без ПДВ
Електроди Д-3мм (2,5кг): 595.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 20.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний