• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Протипожежні двері

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

23 333.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
20
хв
42
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 420770d3aadc4812b74a64db6a82120f
Внутрішній номер закупівлі: 30235634
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002324-a   
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
Контактна особа: Ольга Косяк +380567450307 o.kosiak@dsns.gov.ua https://dp.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 23 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 10:58 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 10:58 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 10:58 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴23 333.33 Протипожежні двері