-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Замки навісні, 44520000-1 Замки, ключі та петлі за ДК 021:2015- ID: UA-2026-08-31-001322-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234658
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0500 ЄДРПОУ: 33111325ДК 021:2015: 44521210-3 Навісні замкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту пожежної сигналізації (заміна сповіщувача СПД - 3.0 на об'...×-
Послуги з поточного ремонту пожежної сигналізації (заміна сповіщувача СПД - 3.0 на об'єкті: приміщення Стріховецької гімназії за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с.Стріхівці, вул.Шкільна, 1)
- ID: UA-2026-08-31-001353-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234656
Солобковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04402729ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:33760000-5: Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки- ID: UA-2026-08-31-001351-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234655
Комунальне підприємство Андрушівської міської ради "Комсервіс" ЄДРПОУ: 33967566ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товщиномір- ID: UA-2026-08-31-001347-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234653
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи повітряного фільтра- ID: UA-2026-08-31-001345-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234652
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА" ЄДРПОУ: 33258999ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторна батарея RITAR 12V 9.0Ah (RT 1290)AGM технологія, Акумуляторна батарея FrimeCo...×-
Акумуляторна батарея RITAR 12V 9.0Ah (RT 1290)AGM технологія, Акумуляторна батарея FrimeCom 12B 9Aч (GS 1290 B)
- ID: UA-2026-08-31-001346-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234648
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-08-31-001304-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234647
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313902ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Патрони спортивні для біатлону калібру 5,6 мм (.22LR)- ID: UA-2026-08-31-001338-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234646
ДК 021:2015: 35331500-8 ПатрониАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Деповська, 10, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-31-001339-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234645
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги- ID: UA-2026-08-31-001336-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234642
Дочірнє підприємство "Рогатин-Водоканал" ЄДРПОУ: 31619337ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленні проекту землеустрою що забезпечує еколого економічне обгрунтування...×-
Послуги по виготовленні проекту землеустрою що забезпечує еколого економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь (в частині впорядкування угідь) загальною плошею 20.0000 га
- ID: UA-2026-08-31-001333-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234641
Іванівська сільська рада ЄДРПОУ: 04394616ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура різна (39290000-1 )- ID: UA-2026-08-31-001335-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234640
Центральна стоматологічна поліклініка Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 07985654ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка та відновлення катриджа ( Cеnon і-SENSYS MF 3010, i-Sensis MF231 A4. HP Laser Je...×-
Заправка та відновлення катриджа ( Cеnon і-SENSYS MF 3010, i-Sensis MF231 A4. HP Laser Jet 1020)
- ID: UA-2026-08-31-001337-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234637
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04411007ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки (ДК 021:2015: 16810000-6 — Частини для сільськог...×-
Частини для сільськогосподарської техніки (ДК 021:2015: 16810000-6 — Частини для сільськогосподарської техніки)
- ID: UA-2026-08-31-001330-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234636
Чоповицька селищна рада ЄДРПОУ: 04346250ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вул. Миру в с. Пологи-Яненки Бориспільського району Київської області- ID: UA-2026-08-31-001320-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234634
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЦИБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43930731ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -