• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Генератор інвекторний бензиновий EnerSol EPG-4000 ISE (номінальна потужність 3.5 кВт)

Завершена

117 360.00 UAH з ПДВ
Номер: ca559b79df4f432ab0802ffd60c85a33
Внутрішній номер закупівлі: 30239540
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-006247-a   
Замовник: ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО"
Контактна особа: Надія ДОРОШ 380673109851 lena_682008@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 117 360.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Генератор інвекторний бензиновий EnerSol EPG-4000 ISE (номінальна потужність 3.5 кВт)
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 3 штука
Період постачання 01.09.2026 - 05.09.2026
Місце постачання 79068, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЛІНКОЛЬНА, будинок 8 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ВКП«ЕСКО»
Ціна пропозиції 117 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:08
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e9a7e8f80104476b813cf40ba358ff07
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-006247-a-a1
Постачальник: ТОВ ВКП«ЕСКО»
Номер договору: 3109
Сума договору: 117 360.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 97 800.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Генератор інвекторний бензиновий EnerSol EPG-4000 ISE (номінальна потужність 3.5 кВт): 39 120.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.10.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Розірваний
pdf
договір 3109 від 310826 з КБВ.pdf
p7s
sign.p7s