-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо (талони, паливні карти, скретч-картки, відомості, тощо); ЄЗС ДК 021-2015 (CPV) 09130000-9 - Нафта і дистиляти (деталізований код 09134200-9 Дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006242-a
Завершена
266 970.00
UAH з ПДВ
Номер:
9970ce0e451947fc905f6f17766b47a8
Внутрішній номер закупівлі:
30239530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006242-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Петровецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44026101
-
Адреса:
59034, Україна, Чернівецька область, Верхні Петрівці, вул. Буковинська, 129
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чепига Марія Іванівна +380990224428 osvita_byh.petrivci@ukr.net http://www.vpet.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
266 970.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата Товару здійснюється в порядку безготівкових розрахунків, шляхом перерахування відповідних грошових коштів на рахунок Постачальника та здійснюється на підставі рахунку, видаткової накладної протягом 10 (десяти) робочих днів з дати поставки Товару Замовнику
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписТовар поставляється Замовнику окремими партіями у межах кількості Товару, зазначеної в п. 1.1 Договору. Поставка кожної партії Товару здійснюється згідно заявки Замовника, в якій Замовник вказує найменування і кількість Товару, який має намір придбати. Строк поставки Товару: протягом 5-ти робочих днів з дня отримання заявки від Замовника (в письмовому та/або електронному вигляді) на кожну партію Товару, якщо інше не обумовлено у замовленні до 31.12.2026 року
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
59034, Україна, Чернівецька область, с. Верхні Петрівці, вул. Буковинська, 129 (заклади відділу освіти)
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ – ЕВРО НАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43631106
-
Контактна особа:
Іщенко Вячеслав Валентинович +380682277071
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Галицький шлях, буд. 46Л
Ціна пропозиції
266 970.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e76adc94107c419f8b1be7570a4a0345
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-006242-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ – ЕВРО НАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43631106
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Галицький шлях, буд. 46Л
Номер договору:
36
Сума договору:
266 970.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
222 475.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Дизельне паливо: 88.99000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний