-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (Курси підвищення кваліфі...×-
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (Курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів)
- ID: UA-2026-09-02-011639-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270417
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги доступу до мережі передачі даних Провайдера з виходом в мережу Інтернет,за адресою...×-
Послуги доступу до мережі передачі даних Провайдера з виходом в мережу Інтернет,за адресою:Дніпропетровська обл.,Дніпровський р-н.,сел.Царичанка,вул.Робітнича,20 зі швидкостю 10 мБ/с за вересень 2026 року Послуги надання статичної ІР адреси
- ID: UA-2026-09-02-011646-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270415
КП ''Царичанське виробниче об'єднання житлово- комунального господарства'' Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 44081010ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бланки- ID: UA-2026-09-02-011648-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270414
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медикаменти- ID: UA-2026-09-02-011654-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270412
Відділ освіти виконавчого комітету Самбірськоі міськоі ради ЄДРПОУ: 33465030ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічні умови на приєднання об'єкту "Реконструкція дитячого садка з будівництво...×-
Технічні умови на приєднання об'єкту "Реконструкція дитячого садка з будівництвом корпусу на 60 дітей за адресою Надвірнянський р-н, с. Пнів, вул. Січових Стрільців, 104 (2624085601:01:005:0229)"
- ID: UA-2026-09-02-011642-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270409
ПАСІЧНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354686ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво модульних транспортабельних котелень за адресою: м. Харків вул. *** (рез...×-
«Нове будівництво модульних транспортабельних котелень за адресою: м. Харків вул. *** (резервне живлення). Коригування. Протиуламкові загородження. (по ДК 021:2015- 45251000-1 – Будівництво електростанцій і теплових станцій)»
- ID: UA-2026-09-02-011617-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270403
КП "ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 45251000-1 Будівництво електростанцій і теплових станційАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-09-02-011635-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270401
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472 ЄДРПОУ: 14321541ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні послуги- ID: UA-2026-09-02-011600-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270400
Відділ освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради ЄДРПОУ: 41845587ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба профільна 20х30х1,8мм, труба профільна 20х40, труба профільна 40х40х2, труба профіль...×-
Труба профільна 20х30х1,8мм, труба профільна 20х40, труба профільна 40х40х2, труба профільна 40х60 (44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
- ID: UA-2026-09-02-011634-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270399
Білогірська селищна рада ЄДРПОУ: 04403143ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-02-011622-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270393
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент ПЦ 500 (ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали)- ID: UA-2026-09-02-011638-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270392
Комарівська сільська рада ЄДРПОУ: 04412225ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплект меблів для службового кабінету- ID: UA-2026-09-02-011578-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270391
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(ПК-26П_0365_ВО) Послуги з ремонту обладнання для обслуговування (заправка та утилізації)...×-
(ПК-26П_0365_ВО) Послуги з ремонту обладнання для обслуговування (заправка та утилізації) туалетів електропотягів Roediger Vacuum
- ID: UA-2026-09-02-011613-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270386
ДК 021:2015: 50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 18:00)
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Додатковий засіб пожежогасіння...×-
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Додатковий засіб пожежогасіння з вагою заряду (Автоматичний порошковий вогнегасник AFO fire Ball) 4 кг; Додатковий засіб пожежогасіння з вагою заряду (Автоматичний порошковий вогнегасник AFO fire Ball) 1,3 кг); Слінг рятувальний з викидним линем (рятувальний кінець Олександрова); Дихальний апарат ізолюючого типу 6л/300 бар)
- ID: UA-2026-09-02-011620-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270385
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації повірки засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) Октава G4- ID: UA-2026-09-02-011626-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270384
ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04359620ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -