-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бейдж металевий на магніті 78*30 за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 39290000-1 — Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-31-001136-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234396
КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня" ЄДРПОУ: 05401658ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги трактора ЮМЗ - 6 по благоустрою територї покос трави біля узбіччя доріг в с. Маркі...×-
Послуги трактора ЮМЗ - 6 по благоустрою територї покос трави біля узбіччя доріг в с. Марківка, с. Попільне, с. Малахове
- ID: UA-2026-08-31-001123-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234395
Березанська селищна рада ЄДРПОУ: 04376624ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-003565-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234392
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Прокладка зливної пробки- ID: UA-2026-08-31-001127-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234391
Центр протимінної діяльності ЄДРПОУ: 26630158ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-003938-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234390
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Акумулятор Li-ion 18650 Samsung INR 35E 3500mah 8A 3.7V або еквівалент- ID: UA-2026-08-31-001116-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234389
Військова частина А2896 ЄДРПОУ: 00046657ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-003681-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234387
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-003515-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234386
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-003592-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234383
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-003821-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234380
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-003895-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234379
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-003792-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234378
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-004028-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234377
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)- ID: UA-2026-08-31-001130-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234376
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт зовнішніх мереж теплопостачання Немирівського ліцею імені академіка НАН Ук...×-
Поточний ремонт зовнішніх мереж теплопостачання Немирівського ліцею імені академіка НАН України Івана Федоровича Кураса Балтської міської ради Одеської області, Подільський район, с.Немирівське, вул.Лесі Українки, 53-Б
- ID: UA-2026-08-31-001131-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234374
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ АКАДЕМІКА НАН УКРАЇНИ ІВАНА ФЕДОРОВИЧА КУРАСА БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37342997ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -