-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-003565-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
9ca008af140e4b058d1ad1c8a67ac00c
Внутрішній номер закупівлі:
30234392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-003565-a
Замовник:
Одеський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
×
-
Код ЄДРПОУ:
08402040
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труна
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.06.2026
Хрест дерев'яний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.06.2026
Вінок
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.06.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
7 940.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 09:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f87eda922a58423b867483794dfb944b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-28-003565-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
360
Сума договору:
7 940.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Труна: 5 800.00000 UAH без ПДВ
Хрест дерев'яний: 1 100.00000 UAH без ПДВ
Вінок: 1 040.00000 UAH без ПДВ
Хрест дерев'яний: 1 100.00000 UAH без ПДВ
Вінок: 1 040.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 11:24
Статус:
Підписаний