-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка, мотузка- ID: UA-2026-09-02-014081-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272806
ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дератизація та дезінсекція- ID: UA-2026-09-02-014077-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272803
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт санвузла в міському парку по вулиці Шухевичів в селищі Підволочиськ Терно...×-
Поточний ремонт санвузла в міському парку по вулиці Шухевичів в селищі Підволочиськ Тернопільського району Тернопільської області.
- ID: UA-2026-09-02-014078-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272802
Підволочиське управління житлово-комунального господарства ЄДРПОУ: 03353800ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі (згідно ДК 021:2015 код 03140000-4).- ID: UA-2026-09-02-014075-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272801
КАРПИЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "БАРВІНОК" РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26523280ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гідробар'єр 75г/м2(50x1.5);W2;Sd 1м;300/250Н/50мм;UF4тиж.; вогн-ть Е; Плита гіпсокарт...×-
Гідробар'єр 75г/м2(50x1.5);W2;Sd 1м;300/250Н/50мм;UF4тиж.; вогн-ть Е; Плита гіпсокартонна DF 1200x2500x12,5 напівкругла стоншена крайка; Плита підвісної стелі гладка з ямками 600х600х12, код ДК 021:2015 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
- ID: UA-2026-09-02-014076-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272800
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кошторисна документація на об'єкт: "Капітальний ремонт приміщень у Дитячо-юнацьк...×-
Кошторисна документація на об'єкт: "Капітальний ремонт приміщень у Дитячо-юнацькій спортивній школі №1 по вул.Сучавська,2 в м.Чернівці"
- ID: UA-2026-09-02-014072-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272798
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-02-014074-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272797
ХРІННИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ДЕМИДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24177223ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліроль- ID: UA-2026-09-02-014071-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272796
ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво об’єкту «Нове будівництво підвідного магістрального водогону, насосно-фільтрув...×-
Будівництво об’єкту «Нове будівництво підвідного магістрального водогону, насосно-фільтрувальної станції та розвідних мереж Мирівської сільської територіальної громади, Нікопольського району Дніпропетровської області» (залишки робіт) (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-02-014070-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272795
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мило рідке- ID: UA-2026-09-02-014069-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272794
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ "ЗНАМЕННЯ" ЄДРПОУ: 34793525ДК 021:2015: 33700000-7 Засоби особистої гігієниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-02-014068-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272793
ХРІННИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ДЕМИДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24177223ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'ясопродукти- ID: UA-2026-09-02-014067-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272792
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3018 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39806952ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 06.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для чищення, белізна- ID: UA-2026-09-02-014065-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272791
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Польова (від будинку № 44 до будинку...×-
Поточний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Польова (від будинку № 44 до будинку № 104) (окремими ділянками) в с. Росава Обухівського району Київської області
- ID: UA-2026-09-02-014066-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272790
МИРОНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04054984ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг 150 відрізний- ID: UA-2026-09-02-014064-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272789
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -