-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація проведення інтерактивного заходу "Кулінарний майстер -клас з приготування...×-
Організація проведення інтерактивного заходу "Кулінарний майстер -клас з приготування піци на базі Арт-клубу оздоровчого комплексу "Воєводино"
- ID: UA-2026-08-31-010750-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244014
ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту (Брендована друкована пр...×-
ДК 021:2015 – 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту (Брендована друкована продукція (наліпки, бейджі на папері))
- ID: UA-2026-08-31-010731-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244011
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку за адресою: c. Крюківщина, вул. Зам...×-
Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку за адресою: c. Крюківщина, вул. Заміська, буд. 4
- ID: UA-2026-08-31-010721-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244010
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бетон С12/15 Р-4- ID: UA-2026-08-31-010742-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244008
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 31700972ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Прасувальна система Tefal IXEO Vision QT1811E0 (або аналог)- ID: UA-2026-08-31-010631-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244002
Військова частина 3052 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 08803781ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рушниковисушувач Стандарт НР-І 800х530/150 елекктр.- ID: UA-2026-08-31-010745-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244001
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Симуляційний пристрій ПІРО-5 М- ID: UA-2026-08-31-010657-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243997
Військова частина А1414 ЄДРПОУ: 08152347ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 16:44)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-010737-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243996
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають по...×-
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову освіту в закладі загальної середньої освіти – Морозівської гімназії Брусилівської селищної ради)
- ID: UA-2026-08-31-010732-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243992
Морозівська гімназія Брусилівської селищної ради ЄДРПОУ: 24706294ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне за кодом CPV ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 09110000-3 - Тверд...×-
Вугілля кам’яне за кодом CPV ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 09110000-3 - Тверде паливо
- ID: UA-2026-08-31-010723-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243991
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Офісне устаткування- ID: UA-2026-08-31-010735-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243990
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3053 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803796ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цукор , цукор ванільний 10г- ID: UA-2026-08-31-010729-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243989
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Укладення полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власни...×-
Укладення полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-08-31-010725-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243988
РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01037488ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
нерегулярні пасажирські перевезення- ID: UA-2026-08-31-010719-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243986
ОЦКРОІВІП ЄДРПОУ: 42308594ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гіпсова панель- ID: UA-2026-08-31-010715-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243985
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-