-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Збирання ,завантаження ескаватором-завантажувачем та вивезення сміття трактором з причепом...×-
Збирання ,завантаження ескаватором-завантажувачем та вивезення сміття трактором з причепом на території КЗ"Територіальний центр"с.Грунь
- ID: UA-2026-08-31-010883-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244145
Грунська сільська рада ЄДРПОУ: 04389839ДК 021:2015: 90511000-2 Послуги зі збирання сміттяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до верстатів- ID: UA-2026-08-31-010885-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244144
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прилади для вимірювання величин (товщиноміри)- ID: UA-2026-08-31-010874-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244142
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2026-08-31-010882-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244140
Державна установа "Первомайська виправна колонія (№117)" ЄДРПОУ: 14317002ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (оздоблювальні роботи) бомбосховища- ID: UA-2026-08-31-010887-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244139
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Свердло"- ID: UA-2026-08-31-010861-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244137
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цвяхи- ID: UA-2026-08-31-010862-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244136
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт даху складу для зберігання гуманітарних вантажів, які надходять до Очаківс...×-
Поточний ремонт даху складу для зберігання гуманітарних вантажів, які надходять до Очаківської міської територіальної громади, розташованого за адресою: 57515, Миколаївська обл., Миколаївський район, с. Чорноморка, вул. Степова, 1/1, згідно договору оренди майна від 02 березня 2026 року № 39-26/А
- ID: UA-2026-08-31-010860-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244135
ОЧАКІВСЬКИЙ МВК ЄДРПОУ: 04056606ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вивіска (конструкція з окремих елементів) з монтажем на фасад адміністративної будівлі ГУ...×-
Вивіска (конструкція з окремих елементів) з монтажем на фасад адміністративної будівлі ГУ ДПС у Полтавській області, за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 4
- ID: UA-2026-08-31-010871-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244133
Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Полтавській області (філія ДПС) ЄДРПОУ: 44057192ДК 021:2015: 39170000-4 Магазинні мебліАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматизоване робоче місце; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за Д...×-
Автоматизоване робоче місце; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-010863-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244132
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проекту: «Реставрація пам’ятки архітектури національного значення Бурси (охоронни...×-
Розробка проекту: «Реставрація пам’ятки архітектури національного значення Бурси (охоронний № 260072/5-Н), з пристосуванням під музейний центр Національного заповідника «Софія Київська» за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 24. Коригування.»
- ID: UA-2026-08-31-010864-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244130
Національний заповідник "Софія Київська" ЄДРПОУ: 02498145ДК 021:2015: 71200000-0 Архітектурні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-08-31-010858-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244129
Комунальне некомерційне підприємство "Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня" Білгород-Дністровської міської ради ЄДРПОУ: 01998667ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту- ID: UA-2026-08-31-010878-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244127
ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки- ID: UA-2026-08-31-010877-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244126
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування робочого проєкту та отримання позитивного експертного звіту на об'єкт: &q...×-
Коригування робочого проєкту та отримання позитивного експертного звіту на об'єкт: "Капітальний ремонт сектору для почесних поховань загиблих військовослужбовців, учасників бойових дій, захисників України на території Затуринського кладовища в місті Полтава, з улаштуванням меморіалу пам'яті. Коригування"
- ID: UA-2026-08-31-010848-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244124
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -