-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до верстатів
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010885-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
1 106 800.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
38
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
022614647a8a49faa32de564fcac5745
Внутрішній номер закупівлі:
30244144
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010885-a
Замовник:
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321512
-
Адреса:
Україна, Черкаська область, Черкаси
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Рудик Інна Василівна 380472333347 IRudyk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 106 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:47 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:47 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:47 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 106 800.00 Запасні частини до верстатів