-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція (Чай Мономах 90г, Кава Лаваца 250г)- ID: UA-2026-08-31-006518-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239804
Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04333939ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-08-31-006505-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239803
Липовецький ліцей №3 Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 21727539ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-08-31-006520-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239802
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЖИЩІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42637772ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні- ID: UA-2026-08-31-006521-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239801
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скотч будівельний Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля" Калинівської м...×-
Скотч будівельний Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля" Калинівської міської ради структурний підрозділ с.Сальник
- ID: UA-2026-08-31-006519-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239800
ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15840000-8 - Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби (Цукерки Бонжур 232 гр.)- ID: UA-2026-08-31-006510-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239799
Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04333939ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду у виконанні робіт по об'єкту: "Капітальний ремонт...×-
Здійснення технічного нагляду у виконанні робіт по об'єкту: "Капітальний ремонт асфальтного покриття Миронівського академічного ліцею № 2 Миронівської міської ради Київської області за адресою: Київська обл., Обухівський район, м.Миронівка, вул. Захарченка, 134"
- ID: UA-2026-08-31-006517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239797
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради ЄДРПОУ: 43122946ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Поточний ремонт (грейдерування) доріг в Мужиловицькому старостинському окрузі"- ID: UA-2026-08-31-006496-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239795
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЗАМОВНИК доручає, а ОЦІНЮВАЧ приймає на себе обов’язки з проведення незалежної оцінки Клін...×-
ЗАМОВНИК доручає, а ОЦІНЮВАЧ приймає на себе обов’язки з проведення незалежної оцінки Клініко-діагностичної лабораторії (Літера Б) загальною площею 528,1 м" за адресою: вул. Короля Данила, 8, м.Івано-Франківськ (далі за текстом - об’єкт оцінки).
- ID: UA-2026-08-31-006494-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239790
Комунальне некомерційне підприємство "Центр інфекційних захворювань Івано-Франківської обласної ради" ЄДРПОУ: 02009637ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Відновлення асфальтобетонного покриття тротуарів, проїздів, стоянок та проїжджої частини...×-
«Відновлення асфальтобетонного покриття тротуарів, проїздів, стоянок та проїжджої частини доріг після проведення аварійних ремонтів КЛ 0,4-10 кВ СО «Вінницькі міські ЕМ» у серпні 2026 року»
- ID: UA-2026-08-31-006502-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239789
АТ Вінницяобленерго ЄДРПОУ: 00130694ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання...×-
ДК 021:2015 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання (Технічне обслуговування вогнегасників)
- ID: UA-2026-08-31-006487-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239785
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 1" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02774668ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники та освітлювальна арматура- ID: UA-2026-08-31-006485-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239783
Відділ культури, спорту, молоді та туризму Гощанської селищної ради Рівненської області ЄДРПОУ: 44979406ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (Комплект меблів для теоретичного кабінету ге...×-
код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (Комплект меблів для теоретичного кабінету географії. Комплект меблів для теоретичного кабінету з фізики. Комплект меблів для лабораторного кабінету фізики та лаборантської кімнати з фізики. Комплект меблів для лабораторного кабінету з STEM та лаборантської кімнати з STEM. Комплект меблів для теоретичного кабінету математики. Комплект меблів для теоретичного кабінету біології та хімії. Комплект меблів для лабораторного кабінету з біології та лаборантської кімнати з біології. Комплект меблів для лабораторного кабінету з хімії та лаборантської кімнати з хімії)
- ID: UA-2026-08-31-006482-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239782
Комунальний заклад "Вінницький ліцей № 23" ЄДРПОУ: 20090689ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби гігієни. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та...×-
Засоби гігієни. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):33710000-0 - Парфуми, засоби гігієни та презервативи
- ID: UA-2026-08-31-006486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239778
Комунальне підприємство "Петрівський водоканал" ЄДРПОУ: 39796028ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері управління відходами, що не є небезпечними (оброблення)- ID: UA-2026-08-31-006480-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239777
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-