-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги у сфері управління відходами, що не є небезпечними (оброблення)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006480-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
902 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
40
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8623e6b3103e4e78a3377537c4d4b146
Внутрішній номер закупівлі:
30239777
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006480-a
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Скрипніченко 380503031363 skrypnichenko.y.v.htm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
902 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 14:20 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 14:20 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 14:20 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴902 000.00 Послуги у сфері управління відходами, що не є небезпечними (оброблення)