-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів зага...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н54) 2 клас (у 7-ми частинах) (авт. Пономарьова К.І., Савченко О .Я., Красуцька І. В.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-08-31-013017-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246190
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя (44512000-2 ручні інструменти різні)- ID: UA-2026-08-31-013014-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246188
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498677ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флеш-накопичувач USB Flash 32Gb USB 2.0- ID: UA-2026-08-31-013012-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246186
Державна спеціалізована установа "Вінницьке обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 05484497ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Слобододолинської початкової...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Слобододолинської початкової школи
- ID: UA-2026-08-31-013010-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246185
Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажні автомобілі спеціалізовані (з гаковим навантажувачем та краном маніпулятором)- ID: UA-2026-08-31-013008-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246184
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Губка для миття посуду- ID: UA-2026-08-31-013007-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246182
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи по об’єкту: «Будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом електричної...×-
Роботи по об’єкту: «Будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом електричної й теплової енергії у м. Львів, Україна. Коригування І пусковий комплекс. Електрифікація об’єкту.
- ID: UA-2026-08-31-013009-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246181
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-08-31-013005-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246180
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного аварійного ремонту електромережі підвального приміщення ДК 021:2015: 4...×-
Послуги з поточного аварійного ремонту електромережі підвального приміщення ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
- ID: UA-2026-08-31-013003-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246178
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №22 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 21065558ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Підприємництво і фін...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Підприємництво і фінансова грамотність» підручник інтегрованого курсу для осіб з особливими освітніми потребами (F 70) 9 клас (авт. Біневич І. В., Єременко О. А., Тороп К. С.), у кількості 10 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-08-31-013002-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246177
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Солуківського ліцею.- ID: UA-2026-08-31-012999-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246176
Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Серверна операційна система Microsoft Windows Server 2025 Standard (16-core)- ID: UA-2026-08-31-013000-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246175
Фонд розвитку інновацій ЄДРПОУ: 42688455ДК 021:2015: 48620000-0 Операційні системиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 21:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-08-31-013001-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246174
Кременчуцька гімназія № 2 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41281069ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Ф...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Тисменичанського Ліцею Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський р-н, с.Тисменичани, вул. Грушевського, 53
- ID: UA-2026-08-31-012998-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246173
Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 26264185ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загал...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Математика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н54) 3 клас (у 6-ти частинах) (авт. Листопад Н.П.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-08-31-012995-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246171
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -