-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-08-31-013285-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246457
Комунальна установа Миколаївський зоопарк ЄДРПОУ: 02219760ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стабілізатор EnerGenie- ID: UA-2026-08-31-013280-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246454
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РОЖИЩЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" РОЖИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38541660ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Ф...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Підпечерівського Ліцею Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, Тисменицький р-н, с.Підпечери, вул. Січових стрільців, 8
- ID: UA-2026-08-31-013275-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246452
Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 26264185ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вулиці Левадної в селі Зміїнець Луцької міської територіальної громади- ID: UA-2026-08-31-013276-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246450
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: заміна технічних засобів регулювання дорожнім рух...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: заміна технічних засобів регулювання дорожнім рухом (дорожні знаки), а також їх установлення в м. Шостка Сумської області
- ID: UA-2026-08-31-013274-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246449
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення печаток та штампів- ID: UA-2026-08-31-013273-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246446
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 30192153-8 ШтампиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цукор- ID: UA-2026-08-31-013269-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246444
Поворська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04334057ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення авторського нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єк...×-
Виконання робіт зі здійснення авторського нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт системи водопостачання селища Калинівське Бериславського району Херсонської області»
- ID: UA-2026-08-31-013267-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246442
КАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26348634ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №20 Івано-Франківської міс...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №20 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг),які навчаються на базі Ліцею №25 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул. 24 Серпня,13
- ID: UA-2026-08-31-013266-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246440
ЛІЦЕЙ №20 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37794935ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання шин нових для спеціального транспорту, який здійснює збір, вивіз побутових відх...×-
Придбання шин нових для спеціального транспорту, який здійснює збір, вивіз побутових відходів
- ID: UA-2026-08-31-013263-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246439
Комунальне підприємство "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області ЄДРПОУ: 34261117ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
стітка армування- ID: UA-2026-08-31-013264-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246438
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 4" ЄДРПОУ: 38337142ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональний комп’ют...×-
ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональний комп’ютер для здобувача освіти початкового рівня: моноблок, екран - 23.8" FHD, Intel Core i3 12 Gen, Intel H610, ОЗУ - 16 Гб, SSD - 256 Гб, Wi-Fi, клавіатура, миша, ОС - Windows 11 Pro (Education)
- ID: UA-2026-08-31-013262-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246437
ГАНИЧІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998889ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до...×-
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
- ID: UA-2026-08-31-013261-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246435
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
саморіз чорний- ID: UA-2026-08-31-013260-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246434
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 4" ЄДРПОУ: 38337142ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піна монтажна- ID: UA-2026-08-31-013259-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246433
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -