• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт вулиці Левадної в селі Зміїнець Луцької міської територіальної громади

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)

16 303 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
10
год
32
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9f28a20d1e0c4af78d8e15160cdb838c
Внутрішній номер закупівлі: 30246450
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013276-a   
Замовник: Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
Контактна особа: Греля Аліна Юріївна 380332773159 deplutsk@lutskrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 16 303 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:33 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:33 - 09.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:33 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 13:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴16 303 500.00 Поточний ремонт вулиці Левадної в селі Зміїнець Луцької міської територіальної громади