• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання шин нових для спеціального транспорту, який здійснює збір, вивіз побутових відходів

Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі вказана в Додатку 2 до тендерної документації.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

497 833.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
32
хв
02
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c11b3282693d46318ea0915e59396400
Внутрішній номер закупівлі: 30246439
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013263-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області
Контактна особа: Інна Кошловська +380674420184 ladkkp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 497 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:30 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:30 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:30 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴497 833.33 Придбання шин нових для спеціального транспорту, який здійснює збір, вивіз побутових відходів