-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шини для вантажних автомобілів та автобусів- ID: UA-2026-08-31-011992-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245269
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рамка (Код 39290000-1 - Фурнітура різна за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)- ID: UA-2026-08-31-011998-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245268
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Столярні вироби» (код 44220000-8 за ДК 021:2015) (Дверні блоки металеві)- ID: UA-2026-08-31-011988-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245266
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні дослідження- ID: UA-2026-08-31-011987-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245265
Управління освіти Васильківської міської ради ЄДРПОУ: 05408349ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з промивки та гідравлічного випробування системи опалення- ID: UA-2026-08-31-011989-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245263
Комунальний заклад освіти "Криворізька спеціальна школа "Перлина" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 26137819ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд та ремонт автомобіля Citroen Berlingo- ID: UA-2026-08-31-011981-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245259
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15 ЄДРПОУ: 22879582ДК 021:2015: 71631200-2 Послуги з технічного огляду автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт д...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Франка (окремими ділянками) в с. Хом'яківка Тисменицької міської ради Івано-Франківської області"
- ID: UA-2026-08-31-011983-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245258
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відбір для закупівлі за рамковою угодою
-
КЕП
Термострічка касова, 57 мм, 19 м; Термострічка касова, 80 мм, 75 м- ID: UA-2026-08-31-011985-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245257
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 30192350-9 Касова стрічкаПеріод запрошеннядо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-08-31-011984-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245256
Хмельницький заклад дошкільної освіти №52 "Золотий півник"Хмельницької міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 22772022ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт вентиляційної системи закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 129 міста...×-
«Поточний ремонт вентиляційної системи закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 129 міста Києва за адресою: Володимирська, 89-А у Голосіївському районі міста Києва (ДК 021:2015 – 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
- ID: UA-2026-08-31-011979-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245255
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 43830000-0 Електричні інструменти (перфоратор, шуруповерт, шліфмашина, дриль...×-
ДК 021:2015 – 43830000-0 Електричні інструменти (перфоратор, шуруповерт, шліфмашина, дриль, пила торцювальна, дискова пила, висічні ножиці)
- ID: UA-2026-08-31-011978-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245254
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва" ЄДРПОУ: 39606435ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Дома...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече (на м. Бухарест) на ділянках км 168+540 - км 203+352, км 209+590 - км 237+705 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-08-31-011975-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245253
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі вхідних грут Управління поліції охорони в Чернігівській області,...×-
Поточний ремонт покрівлі вхідних грут Управління поліції охорони в Чернігівській області, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. І. Франка, 4-а
- ID: UA-2026-08-31-011977-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245252
Управління поліції охорони в Чернігівській області ЄДРПОУ: 40109021ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання герметика для шкільного автобуса Шевченківської гімназії (автобус АТАМАН D093S2)- ID: UA-2026-08-31-011974-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245251
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Миколаївської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 43956126ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 39810000-3 - Ароматизатори та воски- ID: UA-2026-08-31-011973-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245249
КНП СОР "Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни" ЄДРПОУ: 02000375ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -