-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт вентиляційної системи закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 129 міста Києва за адресою: Володимирська, 89-А у Голосіївському районі міста Києва (ДК 021:2015 – 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011979-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
294 360.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
03
год
24
хв
18
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0fd7c7b44da74a129fb4a59a8919909d
Внутрішній номер закупівлі:
30245255
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011979-a
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Єрмакова +380445251083 tender_golos@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
294 360.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:51 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:51 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:51 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴294 360.33 «Поточний ремонт вентиляційної системи закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 129 міста Києва за адресою: Володимирська, 89-А у Голосіївському районі міста Києва (ДК 021:2015 – 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»