-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Губки та серветки- ID: UA-2026-09-02-009016-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267792
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418162ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори- ID: UA-2026-09-02-009021-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267791
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та х...×-
Код ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (50422000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування хірургічного обладнання (послуга з сервісного обслуговування гольмієвої медичної системи LITHO 30W Quanta System S.p.A.))
- ID: UA-2026-09-02-009008-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267790
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР УРОЛОГІЇ І НЕФРОЛОГІЇ ІМ. В.І.ШАПОВАЛА" ЄДРПОУ: 31437719ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик, основа для вирівнювання, суміш "Короїд", цемент- ID: UA-2026-09-02-009004-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267788
КЗ ТВ "Пелагіївський" ЄДРПОУ: 38551946ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання оновлених версій програмної продукції Будівельні технології: кошторис 72260000...×-
Постачання оновлених версій програмної продукції Будівельні технології: кошторис 72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням
- ID: UA-2026-09-02-009003-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267787
Комунальне підприємство "ЕКО-САН" ЄДРПОУ: 38429746ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(ПК-26Т_0364_ВО) Мило господарське- ID: UA-2026-09-02-008998-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267784
ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту системи водовідведення для Комунального закладу дошкільної осв...×-
Послуги з поточного ремонту системи водовідведення для Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 290 Криворізької міської ради за адресою: 50093 Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, Довгинцівський район, вул. Донецька , 5Б
- ID: UA-2026-09-02-008993-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267783
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'я...×-
Крупа. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
- ID: UA-2026-09-02-008989-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267778
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАМ'ЯНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02005310ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 38550000-5 (Прилади обліку теплової енергії)- ID: UA-2026-09-02-008988-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267776
КП "Коменергосервіс" ЄДРПОУ: 36639101ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт асфальтного покриття дороги по вул. Різдвяна в с. Дубіївка, Черкаського...×-
Капітальний ремонт асфальтного покриття дороги по вул. Різдвяна в с. Дубіївка, Черкаського району, Черкаської області (ділянка 3)
- ID: UA-2026-09-02-008977-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267775
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РУСЬКОПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04410918ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сумка транспортна індивідуальна- ID: UA-2026-09-02-008991-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267774
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-02-008994-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267773
Маломидський ліцей Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 24171657ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Труби профільні- ID: UA-2026-09-02-008971-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267772
20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) ЄДРПОУ: 23313842ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подушка двигуна (34310000-3 - Двигуни та їх частини)- ID: UA-2026-09-02-008992-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267771
ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері інформації. Інформаційно-консультативні послуги по встановленню антивіруса- ID: UA-2026-09-02-008990-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267769
ЯМНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "ЗІРОНЬКА" ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26483390ДК 021:2015: 48760000-3 Пакети програмного забезпечення для захисту від вірусівЗавершена -