-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення технічної інвентаризації з видачею технічного паспорту на об'єкт...×-
Послуги з проведення технічної інвентаризації з видачею технічного паспорту на об'єкт нерухомого майна та внесення відомостей технічної інвентаризації до ЄДЕССБ зі створенням ідентифікатора відповідного об’єкта нерухомого майна
- ID: UA-2026-08-31-004137-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237409
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33451143ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
7982 Послуги, пов’язані з друком- ID: UA-2026-08-31-004133-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237408
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа- ID: UA-2026-08-31-004116-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237407
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "БАРВІНОК" КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25697628ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових бу...×-
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових будинків із встановленням вузлів комерційного обліку теплової енергії разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації по вул. Саксаганського, 9, Печерський район міста Києва»
- ID: UA-2026-08-31-004121-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237406
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування комп’ютерної техніки та периферійного обладнання- ID: UA-2026-08-31-004114-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237405
ЛЬВІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №43 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23888598ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015-90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, ме...×-
код за ДК 021:2015-90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги у сфері управління відходами)
- ID: UA-2026-08-31-004105-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237404
Комунальне некомерційне підприємство "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування Бершадської міської ради" ЄДРПОУ: 01982494ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче столов...×-
Код ДК 021:2015:03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче столове)
- ID: UA-2026-08-31-004104-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237403
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44569715ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні дослідження води- ID: UA-2026-08-31-004112-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237400
Ніжинський центр соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації ЄДРПОУ: 26543591ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джерела безперебійного живлення- ID: UA-2026-08-31-004107-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237399
Управління цифровізації та цифрових трансформацій Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 44778304ДК 021:2015: 31154000-0 Джерела безперебійного живленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт внутрішньої мережі постачання х...×-
Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт внутрішньої мережі постачання холодної води з вузлом обліку та насосною станцією у підвальному приміщенні гуртожитку за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка, 96)
- ID: UA-2026-08-31-004109-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237398
ПОЛТАВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ ІМ.М.В.ОСТРОГРАДСЬКОГО (ПАНО ІМ.М.В.ОСТРОГРАДСЬКОГО) ЄДРПОУ: 22518134ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нагороди- ID: UA-2026-08-31-004106-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237397
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центр...×-
ДК 021-2015 (CPV) 50720000-8 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
- ID: UA-2026-08-31-004108-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237395
Комплекс відпочинку "Пуща-Водиця" Державного управління справами ЄДРПОУ: 34477817ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18820000-3: Спортивне взуття (кросівки)- ID: UA-2026-08-31-004102-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237394
ДК 021:2015: 18820000-3 Спортивне взуттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга екскаватора по роботі на сміттєзвалищі с. Кримок Кримоцький старостинський округ Р...×-
Послуга екскаватора по роботі на сміттєзвалищі с. Кримок Кримоцький старостинський округ Радомишльської ТГ
- ID: UA-2026-08-31-004096-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237392
Відділ житлово-комунального господарства, будівництва та комунального майна Радомишльської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 41926545ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом- ID: UA-2026-08-31-004097-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237391
ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -