-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015-90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги у сфері управління відходами)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004105-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
150 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
04
год
15
хв
39
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3626c99ff075413bb67b1fce2a5ef583
Внутрішній номер закупівлі:
30237404
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004105-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування Бершадської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982494
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Ільницька +380680417852 b_olil_svitlana@ukr.net https://bershad.health.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 12:15 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 12:15 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 12:15 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 ДК 021:2015:90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з утилізації медичних відходів)