• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з обслуговування автомобільним транспортом

Завершена

972 776.00 UAH з ПДВ
Номер: 2b7c90eb2fce4e8db57116a9c8e9eebe
Внутрішній номер закупівлі: 30237391
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004097-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФРАНКІВСЬК АГРО" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Іван Яремчук +380982409653 agro.if@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-08-20-000065-a.
Очікувана вартість: 972 776.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом
Код ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Кількість 1400 тонна
Період постачання до 15.11.2026
Місце постачання 76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано Франківськ, вулиця Військових Ветеранів, будинок 10А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЩУР АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ
Ціна пропозиції 972 776.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:15
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ee6c8cdd44d34dc0a2c17735649648b6
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-004097-a-a1
Постачальник: ЩУР АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ
Номер договору: 75/08
Сума договору: 972 776.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 810 646.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 12:11
Статус:
Підписаний
docx
Лист пояснення щодо кінцевих бенефіціарних власників для фі...