-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загал...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Інформатика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54) 6 клас (у 6-ти частинах) (авт. Гребенюк Т. М., Шевченко Я. О., Гордійко О. В.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-01-010981-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257779
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Плитка цлянцева код ДК 021:2015 «44110000-4 Конструкційні матеріали»- ID: UA-2026-09-01-010965-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257778
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий "Традиційний", 50%; сир к/м ваговий 5%- ID: UA-2026-09-01-010974-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257777
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЛИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 34804384ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектно -кошторисної документації на об'єкт: "Поточний ремонт ділянки...×-
Розробка проектно -кошторисної документації на об'єкт: "Поточний ремонт ділянки вул. Кінцевої в с. Прошова Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2026-09-01-010970-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257776
ВЕЛИКОГАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394875ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нагородна продукція (значки з логотипом)- ID: UA-2026-09-01-010972-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257775
Відділ з питань ветеранської політики Миколаївької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 44318536ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопрокат- ID: UA-2026-09-01-010967-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257774
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03360874ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-09-01-010968-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257773
Яблунський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 20559318ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин та дизельне паливо)- ID: UA-2026-09-01-010964-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257772
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ.ЮРІЯ ДРОГОБИЧА" ЄДРПОУ: 02225588ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 16:29)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
папір- ID: UA-2026-09-01-010966-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257770
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання, пожежних кранів- ID: UA-2026-09-01-010960-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257769
Комунальний заклад позашкільної освіти "Обласний еколого-натуралістичний центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 05418299ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Класні журнали- ID: UA-2026-09-01-010958-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257767
ГВАРДІЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403673ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ДП-Євро 5)- ID: UA-2026-09-01-010962-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257765
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон, Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-01-010963-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257764
Володарська селищна рада ЄДРПОУ: 04359732ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 11:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Генератор FORTE- ID: UA-2026-09-01-010942-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257763
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А5001 ЄДРПОУ: 26639892ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнери для макулатури;39230000-3 Вироби спеціального призначення ДК 021:2015 Єдиного з...×-
Контейнери для макулатури;39230000-3 Вироби спеціального призначення ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
- ID: UA-2026-09-01-010957-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257762
Акціонерне товариство Київгаз ЄДРПОУ: 03346331ДК 021:2015: 39230000-3 Вироби спеціального призначенняЗавершена -