-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021-2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ДП-Євро 5)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010962-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
76 583.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
10
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
638e3e192aa74c2a985b6386b9df6a16
Внутрішній номер закупівлі:
30257765
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010962-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40996564
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО- КУДРЯВСЬКА, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Абрамова Ганна Анатоліївна 380500741950 h.abramova@profzakupivli.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09134200-9 Дизельне паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
76 583.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 17:28 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 17:28 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 17:28 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 14:58
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА З РОЗВИТКУ МЕЛІОРАЦІЇ, РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРОДОВОЛЬЧИХ ПРОГРАМ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА З РОЗВИТКУ МЕЛІОРАЦІЇ, РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРОДОВОЛЬЧИХ ПРОГРАМ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
UA-EDR 41594560
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴76 583.33 ДК 021-2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ДП-Євро 5)