• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Металопрокат

Завершена

110 333.24 UAH з ПДВ
Номер: 524319ea0fd64a88af601940d4b55994
Внутрішній номер закупівлі: 30257774
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010967-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олександр Кітаєв +380577041418 gorsvet-kharkov@ukr.net http://www.gorsvet.kh.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 110 333.24 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труба проф. 40х25х3
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 660 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Труба проф. 20х20х2
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 54 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Круг 8 мм
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 72 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Круг 6,5 мм
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 48 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Гладкий лист
Код ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
Кількість 8.75 метр квадратний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТАЛАН ГРУП"
Ціна пропозиції 110 333.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:30
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 61d72f8a036448b1a8bff7b62baa5cb3
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-010967-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТАЛАН ГРУП"
Номер договору: 01/09/26-1
Сума договору: 110 333.24 UAH з ПДВ
Сума договору: 91 944.37 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 01.09.2026 17:20
Статус:
Підписаний
pdf
ДОГОВІР_МЕТАЛАН.pdf