-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки- ID: UA-2026-09-01-000838-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247767
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "БАРВІНОК" БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 05392080ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Целюлозні паперові рушники- ID: UA-2026-09-01-000844-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247762
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КУТСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25064231ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (свідоцтва)- ID: UA-2026-09-01-000836-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247760
Відділ освіти Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області ЄДРПОУ: 44118312ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30230000-0 - Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-01-000841-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247758
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді" ЄДРПОУ: 14217826ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09210000-4 - Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-01-000842-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247757
Березнегуватська селищна рада ЄДРПОУ: 04375808ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 Магістралі ,трубопроводи , труби , обсадні труби ,тюбінги та супутні вироби (шл...×-
44160000-9 Магістралі ,трубопроводи , труби , обсадні труби ,тюбінги та супутні вироби (шланг вода)- придбання матеріалів для ремонту водомережі
- ID: UA-2026-09-01-000845-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247756
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова- ID: UA-2026-09-01-000834-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247752
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТЕРНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14181206ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування кондиціонера з дозаправкою Хладон R410- ID: UA-2026-09-01-000828-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247751
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 01992376ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення корпусу № 1 інфекційного в...×-
«Реконструкція зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення корпусу № 1 інфекційного відділення КП "Володимирське територіальне медичне об'єднання" Володимирської міської ради по вулиці Шухевича генерала,10 в м. Володимир, Волинської області» (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-01-000831-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247750
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кус-кус- ID: UA-2026-09-01-000832-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247749
КУ Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №16 імені Володимира Козубняка Хмельницької міської ради " ЄДРПОУ: 25908025ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шуруп гіпсокартонний (Код за ДК 021:2015:44530000-4 Кріпильні деталі)- ID: UA-2026-09-01-000827-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247748
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІЛЬНИЦЯ ПО РЕМОНТУ, УТРИМАННЮ АВТОШЛЯХІВ ТА СПОРУДЖЕНЬ НА НИХ" ЄДРПОУ: 13489818ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення одноразовим харчуванням учнів 1-4 та 5-11 класів Ратнівського ліце...×-
Послуги із забезпечення одноразовим харчуванням учнів 1-4 та 5-11 класів Ратнівського ліцею №2 ім. М. Заліпи Ратнівської селищної ради(кейтеринг).(Класифікація за ДК 021:2015 - 55520000-1 «Кейтерингові послуги»)
- ID: UA-2026-09-01-000829-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247746
Ратнівський Ліцей №2 імені Миколи Заліпи ЄДРПОУ: 20132672ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Змішувач для умивальника - 1 шт- ID: UA-2026-09-01-000824-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247745
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПИРЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40216329ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крохмаль кукурудзянний, манна крупа - код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 15620...×-
крохмаль кукурудзянний, манна крупа - код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти
- ID: UA-2026-09-01-000823-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247744
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "АВАНГАРДІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43137973ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
80510000-2 - Послуги з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-09-01-000821-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247743
КЗ "Борзнянський ліцей "Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 05265826ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -