-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 66510000-8 - Страхові послуги (Послуги зі страхування нежитлового приміщен...×-
код ДК 021:2015 66510000-8 - Страхові послуги (Послуги зі страхування нежитлового приміщення загальною площею 127,04 кв. м.)
- ID: UA-2026-08-31-000558-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233805
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автомашини- ID: UA-2026-08-31-000555-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233803
ЗНАМ'ЯНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ II-III-IV ПРОФІЛЮ ЄДРПОУ: 03190343ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі та дезинфікуючі засоби- ID: UA-2026-08-31-000554-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233800
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби- ID: UA-2026-08-31-000553-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233799
Вільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04388478ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль харчова- ID: UA-2026-08-31-000552-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233798
Ліцей № 3 «Авторська школа М.П. Гузика» Південнівської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 24537265ДК 021:2015: 15872400-5 СільЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з окінцювання жил кабеля з перерізом до 120 кв. мм шляхом напресування наконечникі...×-
Послуги з окінцювання жил кабеля з перерізом до 120 кв. мм шляхом напресування наконечників
- ID: UA-2026-08-31-000551-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233797
Комунальна установа Полтавської обласної ради з експлуатації адміністративних будівель ЄДРПОУ: 38610131ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Панель LED PRISMATIK IP 20 36W 6000; Світильник круг НПП-60 (03) ІР65 опал; 10Вт Е27 6500К...×-
Панель LED PRISMATIK IP 20 36W 6000; Світильник круг НПП-60 (03) ІР65 опал; 10Вт Е27 6500К лампа світлодіодна.
- ID: UA-2026-08-31-000537-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233795
Військова частина А1538 ЄДРПОУ: 07697116ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленню технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянк...×-
Послуги по виготовленню технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, кадастровий номер 5322880301:01:003:0132, площею 2,0000 га, що розташована в межах с.Березівка Лубенського району, цільове призначення-для городництва, яка перебуває у власності Лубенської міської ради, з метою створення чотирьох нових землеволодінь
- ID: UA-2026-08-31-000549-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233794
Управління з питань комунального майна та земельних відносин виконавчого комітету Лубенської міської ради ЄДРПОУ: 37504366ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріплення стельове для проектора ,Кріплення настінне для інтерактивної дошки- ID: UA-2026-08-31-000542-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233793
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41297346ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для армування МВ ТА ППС 114- ID: UA-2026-08-31-000541-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233791
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива 5W40 1л- ID: UA-2026-08-31-000546-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233790
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Паланської сільської ради ЄДРПОУ: 39028772ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Клей для плитки, еластична суміш- ID: UA-2026-08-31-000532-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233788
СВКП "Київводфонд" ЄДРПОУ: 37292855ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-000543-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233787
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» ЄДРПОУ: 03338030ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Авторський нагляд по об'є...×-
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Авторський нагляд по об'єкту: «Капітальний ремонт колії з використанням старопридатних матеріалів. Xx. Xxxxхx Xxxxxxхххх ххх. xxx XX № 12-48»)
- ID: UA-2026-08-31-000545-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233786
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081216ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з монтажу, підключення та пусконалагодження газових котлів МАЯК АОГВ-100Е- ID: UA-2026-08-31-000535-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233785
2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області ЄДРПОУ: 38312856ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-