-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспорт...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-008905-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242182
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнал вхідної і вихідної документації, журнал ОП, книга кадрових питань, книга наказів з...×-
Журнал вхідної і вихідної документації, журнал ОП, книга кадрових питань, книга наказів з основної діяльності, журнал А4, обкладинка справна, журнал руху трудових
- ID: UA-2026-08-31-008901-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242179
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Маловисківської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 40210751ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шиномонтаж (50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засо...×-
Шиномонтаж (50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-08-31-008899-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242178
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Харчові жири- ID: UA-2026-08-31-008920-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242177
КНП ЦНСП Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 22985812ДК 021:2015: 15430000-1 Харчові жириАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ЦЗВ-26Т_169_ЕК: Прокат арматурний (44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі)- ID: UA-2026-08-31-008894-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242176
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко та вершки- ID: UA-2026-08-31-008896-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242174
Лучинецька гімназія Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 25501855ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-08-31-008893-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242173
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Захисний екран, відповідний код 35111200-7.- ID: UA-2026-08-31-008891-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242172
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1628" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03351898ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повітряний компресор автомобільний- ID: UA-2026-08-31-008909-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242169
Комунальне некомерційне підприємство "Демидівська центральна районна лікарня" Демидівської селищної ради ЄДРПОУ: 01999891ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газонокосарка електрична ДК 021:2015 16310000-1 Косарки- ID: UA-2026-08-31-008940-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242168
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) № 8 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44627394ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з діагностики, технічне обслуговування редукторів і КПП на Ford Trucks F-MAX L AT...×-
Послуги з діагностики, технічне обслуговування редукторів і КПП на Ford Trucks F-MAX L AT NM0KCXTP6KPP93511
- ID: UA-2026-08-31-008900-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242167
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Альбумін, розчин для інфузій, 20%, по 100 мл (Albumin), Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для і...×-
Альбумін, розчин для інфузій, 20%, по 100 мл (Albumin), Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула (Epinephrine), Тіопентал, порошок/ліофілізат, по 1 г (Thiopental), Урапідил розчин для ін'єкцій 5 мг/мл по 5 мл (Urapidil), Налоксон розчин для ін'єкцій, 0,4 мг/мл по 1 мл (Naloxone), Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл (Heparin)
- ID: UA-2026-08-31-008881-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242166
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01993428ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення робочого проєкту систем протипожежного захисту- ID: UA-2026-08-31-008897-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242165
Головне управління Національної поліції в Херсонській області ЄДРПОУ: 40108782ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (на...×-
ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (наземна станція керування FPV-дронами «Trompa Grande» та Puta Maxi» або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-31-008888-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242164
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду за виконанням робіт по об’єкту «Капітальн...×-
Виконання робіт зі здійснення технічного нагляду за виконанням робіт по об’єкту «Капітальний ремонт системи водопостачання селища Калинівське Бериславського району Херсонської області»
- ID: UA-2026-08-31-008884-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242163
КАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26348634ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -