-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-08-31-005279-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238571
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава в зернах Jacobs Monarch Classic 1 кг- ID: UA-2026-08-31-005280-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238570
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОДОКАНАЛ КАРПАТВІЗ" ЄДРПОУ: 35056062ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт укриття закладу дошкільної освіти (ясла – садочок) № 739 за адресою: вул....×-
«Поточний ремонт укриття закладу дошкільної освіти (ясла – садочок) № 739 за адресою: вул. вулиця Володимирська, 77 Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»
- ID: UA-2026-08-31-005276-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238568
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насоси та компресори (Паливороздавальний кран, рукав паливороздавальний, муфта шлангова, м...×-
Насоси та компресори (Паливороздавальний кран, рукав паливороздавальний, муфта шлангова, муфта поворотно-розривна, прокладка)
- ID: UA-2026-08-31-005274-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238567
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги хостингу на 12 міс- ID: UA-2026-08-31-005272-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238565
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі (ДК 021:2015:44530000-4)- ID: UA-2026-08-31-005273-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238564
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банер інформаційний з люверсами, розміром 620*60см- ID: UA-2026-08-31-005271-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238562
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 міста Горішні Плавні ЄДРПОУ: 26027002ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засіб радіоелектронного моніторингу (РЕР)- ID: UA-2026-08-31-005265-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238558
2 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 38209244ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 13:22)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Курятина- ID: UA-2026-08-31-005253-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238557
"ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ЛІЦЕЙ", ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ В КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21163137ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-08-31-005268-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238556
Виконавчий комітет Студениківської сільської ради ЄДРПОУ: 44141598ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по заправці та ремонту картриджів, заправці БФП- ID: UA-2026-08-31-005267-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238554
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хліб пшеничний (код ДК 021:2015: 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та...×-
Хліб пшеничний (код ДК 021:2015: 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби)
- ID: UA-2026-08-31-005261-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238553
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
3168 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання (тен до бойлера)- ID: UA-2026-08-31-005259-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238552
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-005257-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238551
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9...×-
код за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9 Дизельне паливо (Дизельне паливо (Євро 5), талон))
- ID: UA-2026-08-31-005260-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238550
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд" ЄДРПОУ: 05479361ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-