-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008752-a
Завершена
1 409 694.00
UAH без ПДВ
Номер:
8d76cb5fa8b74d54bdc8ea59e5e5b06e
Внутрішній номер закупівлі:
30242020
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008752-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44376142
-
Адреса:
59052, Україна, Чернівецька область, с. Великий Кучурів, вул.Головна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цура Ніна Василівна 380981275254 vokmsvk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відділом освіти, культури, молоді та спорту Великокучурівської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-08-17-011708-a.
25.08.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2026-08-17-011708-a). При цьому у Замовника існує потреба в Закупівлі. Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Очікувана вартість:
1 409 694.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах (аутсорсинг)
Кількість
13841 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
59052, Україна, Чернівецька область, с. Великий Кучурів, вул. Головна, 20-В, с.Великий Кучурів, вул. Макаренка, 1; с.Годилів, вул. Центральна 64; с.Снячів, вул. Головна, 3
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПНВКП "Алгоритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14260348
-
Контактна особа:
Пацарнюк Людмила Вікторівна 380501738621 prpce_algorithm@ukr.net
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Заставна, Бажанського, будинок 22 Б
Ціна пропозиції
1 409 694.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
064fe0b7cbe048cfb7cf22aa126b0ddc
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008752-a-a1
Постачальник:
ПНВКП "Алгоритм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14260348
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, Заставна, Бажанського, будинок 22 Б
Номер договору:
91
Сума договору:
1 409 694.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний