-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення лабораторних досліджень (випробувань)- ID: UA-2026-08-31-010914-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244168
ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друк програмок шрифтом Брайля- ID: UA-2026-08-31-010916-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244167
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 22900000-9 Друкована продукція різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15620000-0 «Крохмаль та крохмалепродукти»- ID: UA-2026-08-31-010897-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244165
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба, трійник та супутні товари- ID: UA-2026-08-31-010893-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244161
Ставищенське житлово-комунальне підприємство ЄДРПОУ: 03346704ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція.- ID: UA-2026-08-31-010890-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244158
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ЄДРПОУ: 00719725ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні огляди (Огляд лікаря-психіатра з видачею довідки ф.100-2/0)- ID: UA-2026-08-31-010869-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244157
Заклад дошкільної освіти № 6 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061485ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів...×-
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту
- ID: UA-2026-08-31-010868-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244155
НОВОСЕЛИЦЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЄДРПОУ: 02010988ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Котли опалення- ID: UA-2026-08-31-010867-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244154
9 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38380088ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання з підвищення кваліфікації робітників з професії «Оператор котельні»- ID: UA-2026-08-31-010884-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244152
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРНИХ ПОСЛУГ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36877659ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поріжок рифлений 25*30 1,8 м, плінтус дерев'яний широкий(6 см) 2,5 м дуб, рубероїд 10...- ID: UA-2026-08-31-010872-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244151
Калуський ліцей №3 Калуської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23922819ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного (дрібного) ремонту асфальтобетонного покриття вул.Центральна (від буд....×-
Послуги з поточного (дрібного) ремонту асфальтобетонного покриття вул.Центральна (від буд. 1 до буд. 116) в с.Христинівка, Уманського району, Черкаської області (Класифікатор ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-31-010875-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244148
ХРИСТИНІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03356996ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Збирання ,завантаження ескаватором-завантажувачем та вивезення сміття трактором з причепом...×-
Збирання ,завантаження ескаватором-завантажувачем та вивезення сміття трактором з причепом на території КЗ"Територіальний центр"с.Грунь
- ID: UA-2026-08-31-010883-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244145
Грунська сільська рада ЄДРПОУ: 04389839ДК 021:2015: 90511000-2 Послуги зі збирання сміттяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до верстатів- ID: UA-2026-08-31-010885-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244144
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прилади для вимірювання величин (товщиноміри)- ID: UA-2026-08-31-010874-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244142
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі- ID: UA-2026-08-31-010882-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244140
Державна установа "Первомайська виправна колонія (№117)" ЄДРПОУ: 14317002ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -