-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44530000-4 – Кріпильні деталі (Дюбель ялинка d=10мм, дюбель ялинка d=12мм –...×-
ДК 021:2015 – 44530000-4 – Кріпильні деталі (Дюбель ялинка d=10мм, дюбель ялинка d=12мм – 44530000-4)
- ID: UA-2026-09-01-010332-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257140
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ і використання CAS IP Finder, powered by STN (GVP)- ID: UA-2026-09-01-010331-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257136
Державна організація "Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій" ЄДРПОУ: 44673629ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лимони свіжі, першого сорту (діаметр плоду не менше 4 см); Апельсини свіжі, першого сорту,...×-
Лимони свіжі, першого сорту (діаметр плоду не менше 4 см); Апельсини свіжі, першого сорту, діаметр плоду не менше 5 см, Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см; Груші середньостиглі свіжі, ДСТУ 8326, першого товарного сорту, діаметр не менше 65мм
- ID: UA-2026-09-01-010317-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257135
АВІАЦІЙНА БАЗА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3074) ЄДРПОУ: 45083595ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання комплексу робіт по технічному обслуговуванню вузла обліку газу в міжпо...×-
Послуги з виконання комплексу робіт по технічному обслуговуванню вузла обліку газу в міжповірочний період на об’єктах Центру надання соціальних послуг та соціальної інтеграції по вул. Шевченка, 2, вул. Петропавлівська, 123, вул. Віталія Чорногора, 37 та вул. Сковороди, 11в м. Переяслав
- ID: UA-2026-09-01-010316-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257132
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ЄДРПОУ: 22201756ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Поточний ремонт і технічне обслуговування системи центрального опалення- ID: UA-2026-09-01-010313-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257129
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з інженерно-геодезичних вишукувань М1:2000 с.Покровське Зіньківської міськ...×-
Виконання робіт з інженерно-геодезичних вишукувань М1:2000 с.Покровське Зіньківської міської територіальної громади Полтавського району Полтавської області
- ID: UA-2026-09-01-010306-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257125
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗІНЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44123741ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль картопляний, крохмаль кукурудзяний, крупа манна- ID: UA-2026-09-01-010322-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257124
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280898ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швабра; Сито; Віджим для відра; Відро 14 л- ID: UA-2026-09-01-010318-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257123
Шепетівський професійний ліцей ЄДРПОУ: 05537727ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби...×-
ДК 021: 2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хліб житньо-пшеничний подовий (житнє обдирне і пшеничне борошно 1-го і 2-го сорту), в упаковці)
- ID: UA-2026-09-01-010319-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257121
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02000435ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали- ID: UA-2026-09-01-010324-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257120
Казенне підприємство "Морська пошуково-рятувальна служба" ЄДРПОУ: 38017026ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бездротовий маршрутизатор- ID: UA-2026-09-01-010326-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257118
Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 40215304ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щиток захисний сітчастий- ID: UA-2026-09-01-010315-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257117
УКП "Комунальник" ЄДРПОУ: 03366285ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення робіт господарським способом для благоустрію населенних пунктів- ID: UA-2026-09-01-010314-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257116
КП "Городоккомунсервіс" ЄДРПОУ: 37431796ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Півкулі, шишка, піка в асортименті (код ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту)- ID: UA-2026-09-01-010307-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257115
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ СОЛОМІЇ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄДРПОУ: 02224620ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із благоустрою населених пунктів Драбинівської територіальної громади (ДК 021:2015...×-
Послуги із благоустрою населених пунктів Драбинівської територіальної громади (ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)
- ID: UA-2026-09-01-010295-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257114
Виконавчий комітет Драбинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 04382518ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАктивна -