• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги із благоустрою населених пунктів Драбинівської територіальної громади (ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)

Завершена

149 889.84 UAH без ПДВ
Номер: a96b850cae4a4ba08d82ade9d33eede6
Внутрішній номер закупівлі: 30257114
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010295-a   
Замовник: Виконавчий комітет Драбинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області
Контактна особа: Мороз Наталія Олександрівна +380669396253 sr-drabunivka@ukr.net http://drabynivska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації Ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-20-013582-a
Очікувана вартість: 149 889.84 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із благоустрою населених пунктів Драбинівської територіальної громади (ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)
Код ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.10.2026
Місце постачання Україна, Полтавська область, територія Драбинівської тг, с.Драбинівка На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство Драбинівської сільської ради
Ціна пропозиції 149 889.84 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c623d06e73574a2183ef876e2d6ed18c
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-010295-a-a1
Постачальник: Комунальне підприємство Драбинівської сільської ради
Номер договору: 38
Сума договору: 179 867.81 UAH з ПДВ
Сума договору: 149 889.84 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір _38 КП благоустрій.pdf
pdf
КБВ КП Драбинівської сільської ради.pdf