-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44530000-4 – Кріпильні деталі (Дюбель ялинка d=10мм, дюбель ялинка d=12мм – 44530000-4)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010332-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
2 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
33
хв
10
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3566830d77e74137ab62661ac6a3ce3a
Внутрішній номер закупівлі:
30257140
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010332-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Валерія Сергіївна 380532608733 Valeriia_Lysenko@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 16:43 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 16:43 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 16:43 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 12:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 500.00 ДК 021:2015 – 44530000-4 – Кріпильні деталі (Дюбель ялинка d=10мм, дюбель ялинка d=12мм – 44530000-4)