-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги заправки картриджів- ID: UA-2026-09-04-006112-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294861
Управління соціального захисту населення Ніжинської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 03196216ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 15320000-7 Фруктові та овочеві соки. Ранок Сік Мультимікс 0,2л/27 (без цукру...×-
ДК 021:2015 - 15320000-7 Фруктові та овочеві соки. Ранок Сік Мультимікс 0,2л/27 (без цукру). Відповідно до договору № 4941/917 від 04.09.2026 року та додатків до нього. Додатково виділені кошти згідно рішення сімдесят дев’ятої сесії VІІІ скликання від 20 серпня 2026 року за № 13-79/2026 «Про внесення змін до селищного бюджету Чемеровецької селищної територіальної громади на 2026 рік.
- ID: UA-2026-09-04-006113-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294857
ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива для ланцюга- ID: UA-2026-09-04-006109-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294851
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №1" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 30311923ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіопульти- ID: UA-2026-09-04-006104-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294847
виконавчий комітет Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 03084813ДК 021:2015: 38820000-9 Пристрої дистанційного керуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик- ID: UA-2026-09-04-006094-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294846
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради ЄДРПОУ: 43122946ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автопослуги з поливу гаревої доріжки стадіону- ID: UA-2026-09-04-006100-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294845
ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Плита дорожня)- ID: UA-2026-09-04-006099-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294844
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні матеріали- ID: UA-2026-09-04-006095-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294843
комунальний заклад Білоцерківської міської ради дитячо-юнацька спортивна школа "Юність" ЄДРПОУ: 36210918ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по розробці паспорта водного об'єкта- ID: UA-2026-09-04-006093-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294842
Вчорайшенська сільська рада ЄДРПОУ: 04344788ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційні послуги пов'язані з утриманням прибудинкових територій ( послуги автог...×-
Експлуатаційні послуги пов'язані з утриманням прибудинкових територій ( послуги автогрейдера BGD-140)
- ID: UA-2026-09-04-006086-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294841
Лубенська місцева пожежна охорона ЄДРПОУ: 41823118ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів(Подушка двигуна передня, Підшипник підвісний карданного валу, ХРЕСТОВИНА КАРДАННОГО ВАЛУ 29Х49/78, TOYOTA, LEXUS, Опора кульова TOYOTA HIACE нижн., Сайлентблок важеля передня вісь верх L=32 Toyota Hilux 97-05 Hiace OLD CVT-21, Амортизатор задній HIACE, Втулка стабілізатора TOYOTA/LEXUS/DAIHATSU/HINO, Стійка стаб передня вісь L Toyota HiAce 89-06 Granvia 95-02 Regius 97-02 OLD CLT-25, Стійка стаб передня вісь R Toyota HiAce 89-06 Granvia 95-02 Regius 97-02 OLD CLT-24, Підшипник маточини (передньої), Підшипник ступиці задньої, Сайлентблок рульової рейки (комплект 4 шт), Колодка гальм. диск. STANDARD TOYOTA LC PRADO 09- передн., Диск гальмівний перед.)
- ID: UA-2026-09-04-006078-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294840
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Джерело безперебійного живлення (код 31150000-2 національного класифікатора України ДК 021...×-
Джерело безперебійного живлення (код 31150000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-09-04-006077-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294839
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
90460000-9 - Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків (Відкачування стоків по вул.Пр...×-
90460000-9 - Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків (Відкачування стоків по вул.Пришкільна, 11 с.Дубове)
- ID: UA-2026-09-04-006076-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294837
Дубівський заклад дошкільної освіти "Дзвіночок" Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 34887618ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 09210000-4 Мастильні засоби (мастило пластичне Mobilgrease XHP)- ID: UA-2026-09-04-006085-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294836
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44569715ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-04-006091-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294835
Високівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344191ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -