-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль кукурудзяний (ДК 021:2015-15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти -15623000-1 Кро...×-
Крохмаль кукурудзяний (ДК 021:2015-15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти -15623000-1 Крохмалі))
- ID: UA-2026-08-31-005247-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238532
Білоцерківський природничо-математичний ліцей-гімназія №16 ім. М.О.Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 25293724ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по похованню померлого (Михайлова Л.В.)- ID: UA-2026-08-31-005237-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238531
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 38345352ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей для мурування та шпаклювання газобетонних блоків ПБ-55 ТМ 25 кг, суміш універсальна М...×-
Клей для мурування та шпаклювання газобетонних блоків ПБ-55 ТМ 25 кг, суміш універсальна М-150 3 в 1 (штукатурка, стяжка, мурування) 25 кг
- ID: UA-2026-08-31-005241-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238530
Комунальне некомерційне підприємство «Таїрівської селищної ради «Таїрівський консультативно-діагностичний центр» ЄДРПОУ: 43060644ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг в амбулаторних умовах для дитини з інвалідністю- ID: UA-2026-08-31-005242-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238529
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Делегування доменного імен на 1 рік- ID: UA-2026-08-31-005238-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238528
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-005221-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238527
ВІДДІЛ ОСВІТИ ПЕРЕЩЕПИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42674505ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покриття проїздів КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївс...×-
Капітальний ремонт покриття проїздів КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Київська, 1
- ID: UA-2026-08-31-005233-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238526
ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА СУПРОВОДЖЕННЯ ПРОЄКТІВ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 35989356ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 31510000-4 - Електричні лампи розжарення (ЛЕД лампа 30 Вт)- ID: UA-2026-08-31-005220-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238523
КП Надвірнакомунсервіс ЄДРПОУ: 33617326ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сардельки- ID: UA-2026-08-31-005229-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238520
ДК 021:2015: 15131000-5 М’ясні пресерви та виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шиномонтажні послуги- ID: UA-2026-08-31-005235-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238518
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення, підготовки та обробки результатів іспиту «КРОК», що проводиться у...×-
Послуги з розроблення, підготовки та обробки результатів іспиту «КРОК», що проводиться у центрах сертифікаційного тестування у комп’ютерній формі за межами території України
- ID: UA-2026-08-31-005226-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238516
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КАМ'ЯНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02011166ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Національний класифікатор "Єдиний закупівельний словник" ДК 021:2015 - 64210000...×-
Національний класифікатор "Єдиний закупівельний словник" ДК 021:2015 - 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (надання послуг зв’язку (відправлення смс-повідомлень))
- ID: UA-2026-08-31-005232-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238515
ДЕПАРТАМЕНТ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38226516ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сифон- ID: UA-2026-08-31-005225-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238514
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд ЗИЛ 431410- ID: UA-2026-08-31-005231-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238513
ДП Одеський центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 04725970ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 31320000-5 — Електророзподільні кабелі (Провід ПВС 4*1,5 – 10 м.)- ID: UA-2026-08-31-005217-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238512
ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -