• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Національний класифікатор "Єдиний закупівельний словник" ДК 021:2015 - 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (надання послуг зв’язку (відправлення смс-повідомлень))

Завершена

342 720.00 UAH з ПДВ
Номер: 26bc518423f942fc999a3a9f7d8a9aa7
Внутрішній номер закупівлі: 30238515
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005232-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Чуденко Лілія 7376098 chudenko596@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 342 720.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання послуг зв’язку (відправлення смс-повідомлень)
Код ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Кількість 280000 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 65017, Україна, Одеська область, ОДЕСА, вул. Косовська, 2-д На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАТ "ВФ Україна"
Ціна пропозиції 342 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:23
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: e4adaebec0b342c4996b7a77f877c21c
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-005232-a-a1
Постачальник: ПАТ "ВФ Україна"
Номер договору: 39
Сума договору: 342 720.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 285 600.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Надання послуг зв’язку (відправлення смс-повідомлень): 1.02000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 13:23
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s