-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по переробці та/або обробленню побічних продуктів тваринного походження- ID: UA-2026-09-04-009990-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298686
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ДРУГЕ ВІННИЦЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ЄДРПОУ: 01982749ДК 021:2015: 90720000-0 Захист довкілляЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Природний газ- ID: UA-2026-09-04-009988-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298684
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАРТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04383475ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат підіймального крана XCMG QY25K5C-1 із оператором; Прокат підіймального крана XCMG X...×-
Прокат підіймального крана XCMG QY25K5C-1 із оператором; Прокат підіймального крана XCMG XCT100L7_1 із оператором
- ID: UA-2026-09-04-009989-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298683
КП "ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ БАГАЧЕВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 14199608ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування приміщень (передача Страхувальником за плату ризику, пов’язаного з об’єктом ст...×-
Страхування приміщень (передача Страхувальником за плату ризику, пов’язаного з об’єктом страхування Страховику)
- ID: UA-2026-09-04-009993-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298682
СЕКРЕТАРІАТ УПОВНОВАЖЕНОГО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ ЄДРПОУ: 21661556ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Склоомивач літній нон-аллергік Е-ТЕС кан.п/е 4л, Антифріз червоний G12+ ВАМП (МЕГ) 5л, Гал...×-
Склоомивач літній нон-аллергік Е-ТЕС кан.п/е 4л, Антифріз червоний G12+ ВАМП (МЕГ) 5л, Гальмівна рідина BOSCH, Антифриз Р999-GRN місткістю 1,5л
- ID: UA-2026-09-04-009991-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298681
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42065615ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт Н- катіонітових фільтрів Трипільської ТЕС (50530000-9 — Послуги з ремонту і технічн...×-
Ремонт Н- катіонітових фільтрів Трипільської ТЕС (50530000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2026-09-04-009996-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298680
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель, електронний калібрувальний модуль та засіб для чищення електронних компонентів- ID: UA-2026-09-04-009994-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298679
Радіоастрономічний інститут Національної академії наук України ЄДРПОУ: 02772020ДК 021:2015: 32580000-2 Інформаційне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирі олії та тваринні і рослинні жири- ID: UA-2026-09-04-009985-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298676
Радивилівський ліцей № 2 ім.П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 38505512ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплексні інженерні послуги (Розробка технічних документацій із землеустрою щодо поділу з...×-
Комплексні інженерні послуги (Розробка технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок)
- ID: UA-2026-09-04-009984-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298675
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
товар згідно коду ДК 021:2015: 42510000-4 «Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильн...×-
товар згідно коду ДК 021:2015: 42510000-4 «Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої»
- ID: UA-2026-09-04-010002-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298674
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття- ID: UA-2026-09-04-009977-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298673
Виконавчий комітет Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області ЄДРПОУ: 04381571ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-09-04-009972-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298671
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗГУРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 43952524ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-04-009983-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298670
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33920000 – 5 «Обладнання та приладдя для розтину» Мішок паталогоанатомічний- ID: UA-2026-09-04-009970-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298669
ДК 021:2015: 33920000-5 Обладнання та приладдя для розтинуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-04-009968-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298667
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -